Як ми можемо Вам допомогти?

Щорічний молодіжний форум

Стипендіати беруть участь у Щорічних молодіжних форумах «Завтра.UA», які проходять у Києві. Традиційно розпочинає форум урочиста церемонія нагородження, на якій студентів вітають провідні українські та міжнародні політики, науковці, бізнесмени, журналісти та громадські діячі.

Перша церемонія нагородження програми «Завтра.UA» відбулася 31 січня 2007 року в Авіаційному науково-технічному комплексі ім. Антонова. Переможці конкурсу вийшли на нагородження з «Мрії» – найбільшого літака в світі. Спеціальним гостем події стала перша жінка-космонавт українського походження Хайдемарі Стефанішин-Пайпер (NASA). З того часу спікерами форумів були: Кофі Аннан, Тоні Блер, Святослав Вакарчук, Джиммі Вейлз, Володимир Гройсман, Пауло Коельо, Юлія Мостова, Александр Квасневський, Мустафа Найєм, Тімоті Снайдер, Андерс Фог Расмуссен та інші.

Крім того, протягом трьох днів стипендіати програми «Завтра.UA» беруть участь у практичних семінарах і майстер-класах, в ході яких вони отримають навички й знання від провідних українських експертів, підприємців та представників громадських організацій. Також студенти розроблять соціальні та бізнес проєкти, кращі з яких отримують підтримку Фонду Віктора Пінчука.

закрити