Події

Фонд Віктора Пінчука проведе презентацію книги «Новий цифровий світ. Як технології змінюють державу, бізнес і наше життя» за участі співавтора Джареда Коена

У п’ятницю, 25 травня, о 14:30 Фонд Віктора Пінчука запрошує на презентацію книги «Новий цифровий світ. Як технології змінюють державу, бізнес і наше життя», авторами якої є Джаред Коен, колишній радник двох Державних секретарів США, Головний виконавчий директор Jigsaw, та Ерік Шмідт, голова ради директорів Google (2001-2017).

На події Джаред Коен презентує англійську та українську версії книги, після чого відбудеться автограф-сесія.

Презентація відбудеться в «Книгарні Є» за адресою вул. Лисенка, 3. Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова.

Подія відбудеться в рамках візиту Джареда Коена до Києва на запрошення Фонду Віктора Пінчука. Окрім презентації книги, пан Коен візьме участь у публічні панельній дискусії на тему «Кібербезпека та дезінформація в Україні та на Заході» та круглому столі з питань безпеки, організованих Фондом.

Джаред Коен – голова компанії Jigsaw, що раніше називалась Google Ideas, а також старший радник виконавчого голови компанії Alphabet (колишнього голови компанії Google) Еріка Шмідта. Він є автором чотирьох книг, в тому числі бестселера за версією видання New York Times, що користується успіхом по всьому світі – «Новий цифровий світ. Як технології змінюють державу, людей і наше життя».

У минулому Джаред виступав радником двох державних секретарів США – Кондолізи Райс та Гілларі Клінтон. Стипендіат Родса і помічник старшого наукового співробітника в Раді з міжнародних відносин, він увійшов до рейтингу «100 найвпливовіших людей» журналу TIME, а також до списку «100 глобальних мислителів» видання Foreign Policy.

закрити